Inzerce koček.net | inzertní portál pro kočičí inzerci a vše kolem koček a koťat, kočky na prodej


Nápověda


Internetové stránky www.InzerceKocek.net slouží výhradně k zadávání soukromé bezplatné inzerce. Samotné vložení inzerátu je velice snadné.


Vložení inzerátu

Klikněte na odkaz "Přidat inzerát" v hlavním menu. Na následující stránce je nutné vyplnit údaje o inzerátu.


Typ inzerátu označuje druh inzerátu. Tedy zda produkt prodáváte (nabídka), nebo sháníte (poptávka).


Do pole Nadpis napište výstižně předmět vašeho inzerátu. Používejte stručný, ale zároveň velice popisný titulek, kterým případné zájemce zaujmete. Pouze s chytlavým názvem inzerátu máte vysokou šanci, že si jej návštěvníci přečtou. V názvu nepoužívejte superlativy (slova jako nejlepší, nejlevnější atd.).


Do pole Text napište všechny informace, které se týkají inzerované věci a jsou z vašeho pohledu důležité. Do tohoto pole nevkládejte žádné kontaktní údaje, odkazy na www stránky a HTML značky.


Vyberte vhodnou Kategorii inzerátu a Oblast (okres), kde se nacházíte.


Dále je nutné vyplnit pole Jméno a příjmení, heslo (pro pozdější smazání inzerátu), váš e-mail a také cenu, která může být zadána číslicemi nebo i slovně (např. dohodou, zdarma, za odvoz...).


K inzerátu můžete přiložit až 4 fotografie. Doporučený poměr stran je 4:3 (např. 640*480 pixelů). Podporovaný je pouze formát JPG, maximální velikost souboru může být 100 kB, rozměry maximálně 640*480 pixelů.


Pole Kontrola slouží k ochraně před spam roboty. Do vstupního pole napište početní výsledek.


Na konec je nutné vyjádřit souhlas s Podmínkami. Souhlas vyjádříte zaškrtnutím políčka. Bez souhlasu s Podmínkami nebude inzerát vložen.


Přidání inzerátu potvrdíte kliknutím na tlačítko "Vložit inzerát". Pokud bude vložení úspěšné, tak se inzerát ihned zobrazí na stránkách. V případě, že porušíte Podmínky pro vkládání inzerátu, bude inzerát neprodleně smazán a vám bude znemožněno přidávat další inzeráty.


Součástí bezplatné služby pro zadávání inzerce není jakákoliv technická podpora. Nezasílejte žádosti o smazání nebo úpravu inzerátů (úpravu inzerátu můžete provést sami v odkaze "upravit inzerát" v detailu inzerátu).

Inzerce koček
Web InzerceKocek.net nabízí přehled inzerátů, které mají souvislost s domácími mazlíčky. Konkrétně se jedná o kočky, kočičky a koťata. Inzerce koček je zcela zdarma. Inzeráty jsou denně kontrolovány, nevhodné automaticky mazány. Kočičí inzerci jsme přehledně rozdělili do několika kategorií, kočky podle plemen.