Inzerce koček.net | inzertní portál pro kočičí inzerci a vše kolem koček a koťat, kočky na prodej


Často kladené otázky


Je vložení inzerátu zpoplatněno?

Ne, vložení inzerátu na náš web je zcela zdarma, bez skrytých poplatků.

Jak mohu upravit nebo smazat svůj inzerát?

V detailu inzerátu klikněte na odkaz "Upravit inzerát". Po zadání hesla, které jste uvedli při vložení inzerátu, budete moci upravit text inzerátu nebo jej celý odstranit z našeho serveru.

Zapomněl(a) jsem heslo k inzerátu. Co mám dělat?

V detailu inzerátu klikněte na odkaz "Upravit inzerát", dále pak na "Nevím heslo". Vyplňte pole "Nové heslo" ve formuláři a klikněte na "Změnit heslo". Na e-mail uvedeném u inzerátu přijde potvrzovací zpráva, ve které následně kliknete na odkaz pro vytvoření nového hesla.

Můj inzerát zmizel, nový nelze přidat. Co se stalo?

Zřejmě jste porušili Podmínky serveru. V takovém případě je inzerát smazán a vaše e-mailová adresa zablokována. Nejčastějšími důvody blokace jsou inzeráty nabízející snadné výdělky, zaručené hubnutí a nejrůznější nekonkrétní nabídky, případně inzeráty porušující zákony ČR.

Inzerce koček
Web InzerceKocek.net nabízí přehled inzerátů, které mají souvislost s domácími mazlíčky. Konkrétně se jedná o kočky, kočičky a koťata. Inzerce koček je zcela zdarma. Inzeráty jsou denně kontrolovány, nevhodné automaticky mazány. Kočičí inzerci jsme přehledně rozdělili do několika kategorií, kočky podle plemen.